מתי שטרנברג, נומרולוגית, נומרולוגיה קבלית
נומרולוגיה - הסוד של מחזוריות השנים

ע"פ הנומרולוגיה, לכל אחד ואחת מאיתנו יש יעוד בחיים אלו. את היעוד הזה עלינו לממש במהלך 36 שנים החל מגיל הבשלות האישי גיל בשלות]. 36 שנים אלו של מימוש יעוד, עשייה ופעילות, נחלקות לארבעה מחזורים של תשע שנים, כאשר לכל שנה יש אנרגיה ייחודית לה.ערוצי האנרגיה השנתיים מכוונים אותנו למימוש ייעודנו בצורה המיטבית, אולם הבחירות של כל אדם הן דינאמיות ומשתנות בהתאם לתכונותיו והשפעות סביבתו. לדוגמה, שנה 1 מביאה עימה אנרגיה של התחלות חדשות, אולם כל אחד מאיתנו עשוי לבחור בהתחלות חדשות שונות.

הסוד של מחזוריות השנים טמון בהבנה, שמלבד הייעוד הראשי שלנו במפה, גם לכל מחזור של תשע שנים יש ייעוד משני, ואנו אמורים לבצע דברים מסויימים בחיינו בטיימינג מסויים. הטיימינג הוא קריטי! אולם לעולם לא מאוחר מכדי לתקן, ולו חלקית, בחירות שגויות שביצענו.

במהלך כל מחזור של תשע שנים, המערכת הגורלית מספקת לנו שנתיים של משוב ואפשרות תיקון במידת הצורך, לגבי הבחירות שביצענו בשנים הקודמות. שנות המשוב הן שנים 4 ו-7, כאשר שנה 7 הינה מהותית יותר מבחינת עוצמת המשוב - לחיוב או לשלילה.

על מנת לחשב שנה נומרולוגית אישית בה אתם נמצאים, עליכם לחבר את יום וחודש לידתכם עם השנה הקלנדרית הנוכחית, ולצמצם עד לכדי סיפרה אחת.

את הטיפ הבא כדאי לקחת לתשומת לבכם:
לסיפרה 7 יש משמעות מיוחדת ביהדות והיא מסמלת מנוחה, קודש ורוח. כאשר אנו נמצאים בשנה נומרולוגית אישית 7 יש לכך משמעויות של תיקון ומשוב כאמור לעיל, אולם גם היבטי רוח ומנוחה. זוהי שנה של "הורדת הילוכים", מנוחה וקבלת תשובות לגבי מהלכים שבוצעו בשנים קודמות. לפיכך, מומלץ להימנע מיוזמות חדשות והתחייבויות חוזיות וכספיות משמעותיות עד לסיומה.


נומרולוגיה מהי | ייעוץ נומרולוגי | הרצאות וחוגי בית | בלוג נומרולוגי
לוח אנרגטי | ייעוץ עסקי והשמת כח אדם | קורסים | טיפים | צור קשר


ברוכים הבאים לאתר של מתי שטרנברג, נומרולוגית קבלית
אודות מתי שטרנברג, נומרולוגית, נומרולוגיה קבלית
נומרו[ב]לוגית, מאמרים וטיפים בנומרולוגיה
מהי נומרולוגיה קבלית
פגישות ייעוץ ותחזית נומרולוגית
מתי שטרנברג - הרצאות וחוגי בית בנומרולוגיה
יעוץ עסקי והשמת עובדים באמצעות הנומרולוגיה
קורסים ולימודי נומרולוגיה
טיפים בנומרולוגיה קבלית
הרשמו לקבלת לוח אנרגטי אישי
קישורים
צרו קשר לתאום ייעוץ נומרולוגי עם מתי שטרנברג

איה גולן - מעצבת אתרים לאינטרנט מתי שטרנברג - נומרולוגית